Jste zde

Závody se blíží - zbývá jeden týden

Tak už se nám to pomalu přibližuje (no, pomalu... letí to jak blázen a takových věcí je třeba zařídit), příští sobotu vás přivítáme u nás na statku. Snad bude vyslyšena naše objednávka pěkného počasí a celý den si společně užijeme.
Přihlášky poslané z těchto stránek v pořádku docházejí a přibývají, takže průběžně sestavujeme startku na jednotlivé soutěže.
Znova připomínám nutnost mít po celou dobu, kdy sedíte na koni, tříbodovou bezpečnostní přilbu a mladší 14 let též bezpečnostní vestu!
Dále vás všchny žádáme: I když se jedná o hobby soutěž, respektujte prosím pravidla a oblečte si korektní jezdecký oděv dle pravidel ČJF.
A teď něco ze zákulisí: Včera jsme přivezli nové překážkové stojany, takže budou mít při závodech premiéru. Břevna, která jsme před časem objednali, jsou již připravena, jejich nátěr je sice nový, ale nebojte se, nepoužili jsme žádné reflexní barvy a "strašit" budeme jenom decentně :-)
Občerstvení je již prakticky připraveno, můžete se těšit na pivo (i nealko), limonádu, dobroty z grilu a hrnce i domácí zákusky.

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer