Jste zde

19.9.2011 - Renovace pokračuje

Renovace postupuje do další fáze. Strop ve stájích je již minulostí, dnes zmizela poslední prkna a trámy i z "meziskladu" uprostřed (odvazl si je dobrý člověk na topení).
Stěny jsou omyté VAPkou - tedy tlakovou vodou, opadaná omítka je vyspravena a stěny jsou tak připraveny k bílení. Také jsme už začali mohutně omývat podlahu, takže polovina stájí již skoro září čistotou.
V zázemí je položená podlahová krytina (linoleum) i v chodbě a v sedlovně, zbývá jí ještě přilepit a začistit, to by mělo být hotové ve středu odpoledne.
Plány na příštích pár dní jsou: vykopat kanál pro přívod vody ve stájích (a realizovat i samotný přívod), natáhnout kabely k osvětlení a zapojit je, jednak do vypínačů, jednak do vlastních svítidel, vybílit stěny stájí, domýt podlahy, opravit a nasadit všechna okna, v zázemí dokončit linoleum včetně okrajových lišt, v sedlovně namontovat držáky sedel, v šatně připevnit poličku nad lednici...
V pondělí 26.9. by měla přijet firma, která nám přímo na místě začne vyrábět nové boxy, tak snad se celá rekonstrukce konečně pořádně pohne vpřed.

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer