Jste zde

Drezurní a skokové soustředění – příprava na ZZVJ + skokový trénink

Update!


Díky tomu, že jsme sehnali na soustředění sponzorskou dotaci, máme to potěšení vám oznámit, že ceny se mění směrem dolů a to následovně: Cena za jeden samostatný den je 600,- Kč, cena za kompletní dvoudenní soustředění je pak 1.100,- Kč.   


Statek Chaby 29. a 30. března 2014   


Zveme vás na víkendové soustředění v areálu stáje Země koní na statku Chaby v Praze na Zličíně.


Soustředění je primárně zaměřeno na přípravu jezdců na úspěšné složení zkoušek základního výcviku jezdce pod vedením paní Ireny Hůlkové (komisař ZZVJ, všeobecný trenér  ČJF, specializovaný skokový rozhodčí, národní drezurní rozhodčí, lic. A0094) a Tomáše Hůlky (cvičitel ČJF, lic. A1388).


V sobotu se zaměříme na drezurní část zkoušky, v neděli pak na skokovou část – parkur a probereme i teoretickou přípravu.


Je možné přihlásit se buď na celé soustředění nebo pouze na jeden den, podle toho, ve které části zkoušky máte pocit, že je třeba ještě zapracovat. Ideálem je pochopitelně absolvování obou dnů a tedy kompletní příprava na zkoušky, které se konají již za čtrnáct dní po tomto soustředění. Při zápisu do celého soustředění máte maličko zvýhodněnou cenu – 1.300,-Kč za celý víkend, samostatné dny jsou každý za 700,-Kč.


Pro držitele jezdeckých licencí nebo hobby jezdce bude v neděli následovat skokový trénink – příprava na závodní sezónu 2014. Cena je též 700,- Kč


Vzhledem k plnému obsazení našich stájí nelze zajistit ustájení v místě.


Pro účastníky soustředění bude k dispozici občerstvení – polévka, párky v rohlíku, klobásy na grilu, něco sladkého na zub a chlazené i horké nápoje (včetně piva – alko i nealko).


Rozpis soustředění ZDE.


Elektronické přihlášky ZDE.

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer