Jste zde

Registrace pod ČJF a její obnovení

Připomínáme, že je již nejvyšší čas obnovit (případně vytvořit nové) své registrace a licence (jezdců i koní) u České Jezdecké Federace!
Všichni jezdci, kteří v loňském roce startovali za naši stáj, již obdrželi informační email (dokonce dva) o tom, že je třeba urychleně odeslat peníze za obnovu registrací, případně jezdeckých licencí (včetně sport. licencí koní). Poslední termín je 10. února, pak předáváme veškeré materiály na ČJF a kdo nebude mít zaplaceno nebude registrován.
Letos dostanou registrovaní členové federace členskou kartu, kterou se budou muset prokazovat na veškerých akcích ČJF, kterých se budou chtít zúčastnit. Takže již nebude možné (tak jako loni) doregistrovat se přímo při vlastních závodech! Znovu upozorňujeme, že stejně jako loni platí povinnost být registrován u ČJF i pro jezdce hobby soutěží!
Pokud zmeškáte datum 10. února, bude sice možné se doregistrovat, ale vzhledem k nutné administrativě s tím spojené, bude poplatek o 100% navýšen! Takže registrace nelicentovaného jezdce bude celkem 200,-Kč (100,- pro ČJF a 100,- admin. poplatek klubu).

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer