Jste zde

Již jenom čtyři dny!

...a je tu finále prvního ročníku Středočeské parkurové hobby tour.
Finálové kolo se jede tentokráte v neděli (přizpůsobujeme se např. F1), objednali jsme slušné počasí a vypadá to, že objednávka bude tentokráte vyřízena kladně :-)
Něco ze zákulisí: Floty jsou připraveny, poháry objednány (hlavní poháry tour jsou již připraveny dávno), kursy parkurů vyladěny a připraveny k vytisknutí (nepište si o ně, nedáme je z ruky až do nedělního rána :-) ), takže už zbýváte pouze vy, jakožto soutěžící, protože bez vás by nic z toho, co děláme, nemělo cenu. Tak neváhejte a přihlašte se, jsou to letos poslední závody, co se u nás pořádají.
A co se tedy pojede? Jako vždy jízda zručnosti pro nejmenší, dále parkur na limitovaný čas do 40 cm, dvoufázové skákání 50/60 cm (to byly závody malé tůry) a pak parkur na limitovaný čas do 70 cm a dvoufázové skákání 80/90 cm (závody velké tůry).
Po nich bude následovat slavnostní vyhlášení vítězů tour, malé i velké tůry (proto pokud máte důvodný pocit, že se umístíte na některém z oceněných míst, neodjíždějte předčasně) a předání hlavních pohárů a cen.
Nedílnou součástí závodů u nás je i občerstvení. i na poslední kolo je pro vás připravena nabídka velmi oblíbených párků v rohlíku, grilovaných klobás a protože má být poněkud chladněji, pak i kotel gulášové polévky. Kromě toho bude k dispozici i něco sladkého na zub. Z nápojů pak doporučujeme kávu nebo čokoládu z našeho automatu (nejlepší káva je kapučíno, nejlepší čokoláda je krémová) a v chladném počasí hodně oblíbené horké jablko se skořicí. Vy, co máte chuť na studené nápoje, jistě oceníte nabídku piva (Velkopopovický kozel), řidiči pak nealko (Birell) a všichni ostatní Colu, čas nebo tradiční malinovku.
Nakonec ještě pár odkazů, takže rozpis je ZDE, přihláška ZDE. Těšíme se na vás!

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer