Jste zde

4. kolo tour již příští sobotu!

Po několika odkladech se již příští sobotu konečně sejdeme na našich dalších hobbíkách (které měly být původně úplně prvními závody tour) za snad přijatelného počasí.
Celá tour se nám pěkně rozjela, ale stále ještě není nic rozhodnuto, stále ještě můžete všichni bojovat o pohár prvního ročníku Středočeské parkurové hobby tour 2013!
Svou premiéru v pořádání závodů si odbyl i třetí spolupořádající areál - JK Farma Micheal a myslím, že jejich nádherné travnaté kolbiště a krásné počasí zůstane jedním z nezapomenutelných momentů tohoto ročníku.
Co vás tedy v sobotu 29. června čeká? Bude to opět výhradně parkurový sportovní den - pojedou se závody obou tůr, malé i velké, nezapomeneme však ani na naši drobotinu - jízdou zručnosti s vodičem (nebo i bez) a nově i možností zajet si první parkur (do 40 cm na limitovaný čas) s vodičem.
Následovat bude dvoufázové skákání 50/60 cm (těžší závod malé tůry), parkur na limitovaný čas do 70 cm a dvoufázové skákání 80/90 cm, oba závody velké tůry (ostatně podívejte se na rozpis ZDE).
K občerstvení pro vás opět tradičně připravíme mezi dětmi nejoblíbenější párky v rohlíku, pro dospělé jistě potěšíme pak grilovanou klobásu a kuřecími plátky a k tomu samozřejmě budeme podávat chlazené čepované pivo od soukromého pivovarníka Petra Mouchy, pro děti pak nadnárodními giganty stále nepřekonatelnou čepovanou malinovku. Pokud be se snad stalo, že si ani jeden z těchto nápojů nevyberete, nebo budete-li mít chuť na kávu či čokoládu, jsou pro vás připraveny naše prodejní automaty na chlazené i horké nápoje, kde najdete také ledový čaj, perlivou vodu, Coca Colu, ale i ovocný Radler a nealkoholický Birrell, z teplých nápojů pak jmenujme například cappuccino nebo krémovou čokoládu.
Přijďte tedy s námi oslavit konec školního roku a zároveň si tak trochu zazávodit a nasbírat nějaké ty bodíky do tour. Těšíme se na vás! A nezapomeňte, přihlášky (ZDE) lze podat do pátku 28. 6. do večera.

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer