Jste zde

Vše nejlepší v novém roce

Naše stáj vstupuje do druhého roku svého běžného provozu.
Doufáme, že bude minimálně stejně úspěšný jako byl loňský a uděláme vše pro to, aby byl lepší.
Co nás čeká? Především to bude první ročník seriálu skokových hobby závodů Středočeská parkurová hobby tour 2013, který pořádáme společně s JS Rohan Zdice. oficiální stránky najdete na facebooku - ZDE.
Kromě ní jsou v plánu i dvoje drezurní hobby závody, jedny na jaře, druhé na podzim. Přesné termíny jednotlivých závodů (ať už skokových, tak i drezurních) uveřejníme velmi brzy pod odkazem HOBBY ZÁVODY.
S hobby závody souvisí jedna nesmírně důležitá věc a to je úprava pravidel hobby soutěží. Hobbíky budou i v tomto roce pod hlavičkou ČJF, nicméně zůčastnit se mohou POUZE členové ČJF. To znamená že každý, kdo chce jet jakékoliv hobby závody, musí předtím vstoupit do řad ČJF. Nemusí být držitelem žádné licence. Řád ČJF ale neumožňuje lidem vstoupit do federace jen tak, ale pouze jako členové nějaké stáje, jezdeckého klubu, nebo občanského sdružení, které jsou též členy ČJF. To znamená, že pokud ještě nejste členové ČJF, musíte si vybrat nějakou stáj (jezdecký klub, občanské sdružení, apod.) která již má registraci, a v ní požádat o přijetí za jejího člena a současně za člena ČJF. Zbytečně tento krok neodkládejte, čas běží velmi rychle a sezóna 2013 je za dveřmi.

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer