Jste zde

Přihláška pro jízdu zručnosti v rámci hobby závodů 22. června 2019

Upozornění: V souladu s pravidly jezdeckého sportu musí mít povinně všichni jezdci tříbodovou helmu a mladší 16 let navíc ochrannou bezpečnostní vestu, kdykoliv sedí na koni! Každý jezdec, který se zůčastňuje jakýchkoliv jezdeckých akcí pod hlavičkou ČJF, tedy i hobby závodů, musí být registrovaným členem ČJF. 

Pro jasnou identifikaci soutěžní dvojice vyžadujeme startovní číslo dle PJS po celou dobu trvání závodů a po celou dobu, kdy se kůň pohybuje v prostorách areálu. Soutěžní dvojice bez čísla bude diskvalifikována!

Zajistěte si proto startovní čísla včas! (Konkrétní čísla se dozvíte ze startovních listin, případně při prezentaci.)

Podle podmínek povolení svodu koní ze strany SVS (vzhledem k nákazové situaci v okolních zemích) nesmí být vyšetření krve na infekční anémii starší DVANÁCTI měsíců. Překontrolujte si tedy datum posledního vyšetření a případně si nechte udělat rozbor na AE včas, jinak nebudete na závody (ani do prostoru areálu) vpuštěni!!! 


Jednotlivé části přihlášky, označené "Jezdec / jezdkyně", "Kůň" jsou kvůli přehlednosti tzv. sbalené. Rozbalíte je kliknutím na jejich názvy. Opětovným kliknutím je podle potřeby zase sbalíte (nemá vliv na výsledné odeslání přihlášky).

Pro případné dotazy nebo pro prezentaci volejte 603 916 701

Pokud máte nějaké speciální přání, třeba že byste chtěli startovat těsně po nebo před určitým koněm (kvůli zklidnění), zde je to pravé místo, kam nám to napsat. Změny pořadí startu přímo na závodech budou zpoplatněny částkou 50,-Kč za změnu!

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer