Jste zde

Dali jsme to - díky vám!!!

Tak máme za sebou další skokové hobbíky. A ne jen tak ledajaké, účast nás samotné velmi překvapila (a snad i na chvilku zaskočila), ale myslím si, že jsme obstáli se ctí.


Nakonec i počasí nás podrželo (dokonce nám i jízdárnu, začínající již prášit, pokropilo), takže nálada byla dobrá, pivo teklo (takřka) proudem, malinovka opět vítězila nad koncernovou Pepsi, po grilovaných masíčkách se jen zaprášilo, děti spokojeně zdolali všechny párky v rohlíku (ještě jsme museli během dne rohlíky dokoupit, abychom uspokojili vysokou poptávku.


Všechny vypsané soutěže byly hojně obsazené, od jízdy zručnosti až po metrový parkur. Ostatně právě v něm a ve dvoufázovém skákání 70/80 bylo startujících nejvíce (16 a 21). Celkový počet startujících byl skoro sedmdesát, takže to byly skutečně hobbíky jak se patří. A přivítali jsme soutěžící dokonce až z Tanvaldu nebo z Afriky (JS Kamerun) - dokonce mezinárodní účast :-)


Výsledky (vždy prvních šest dekorovaných) si můžete najít zde na webu, ale pořadí v jízdě zručnosti ani v parkuru s vodičem zde nehledejte, nebylo totiž důležité, protože (i podle rozzářených tváří na fotkách) vyhráli všichni.


Takže všem, co přijeli, chci touto cestou poděkovat, to že to byl tak suprový den je především vaše zásluha. Doufám, že se s většinou z vás sejdeme zase příště, předběžně v sobotu 8. září.

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer